Facultatea de Management din SNSPA, prin Culture Mix, centrul său de cultură, anunță deschiderea oficială a The Corner: colțul de relaxare al studenților noștri. Mobilat de Mobexpert și cu o primă donație de 100 de cărți de literatură de la Tritonic, The Corner este un loc cald, primitor, unde studenții pot citi sau viziona filme atunci când au o pauză.

Regulile de utilizare ale The Corner sunt simple:

1. Orice student sau cadru didactic al FM poate veni să folosească cărțile, filmele sau revistele de aici.
  2. Cărțile, revistele sau filmele pot fi luate acasă, cu rugămintea să fie înlocuite cu altele din bibliotecile personale, pe care fiecare decide să le împartă cu colegii.

Pentru că dacă îți place o carte sau un film, noi credem că este bine să o / îl împărtășești cu colegii tăi!