Vă invităm să consultați rezultatele obținute în urma evaluării candidaturilor depuse în cadrul sesiunii septembrie 2019 la masteratele Facultății de Management:

Lista candidaţilor admişi pe locuri cu taxă la programul de masterat ANTREPRENORIAT ŞI MANAGEMENT STRATEGIC

1. DAVIDESCU (căs. Botezatu) G. ANDREEA-CARMEN-VALENTINA 9,80
2. PAVĂL P.I. ANDREEA-MARIA 9,25
3. BARBU N. CONSTANTIN-RĂZVAN 9,00
4. GHIŢĂ D. LAVINIA-FLORINA 8,80
5. BUŞI C. OCTAVIAN-CONSTANTIN 8,60
6. CHERCIU C. ALINA-MADALINA 8,30
7. CIOANCA F. FLAVIU-FLORIN 7,50

Lista candidaţilor admişi pe locuri cu taxă la programul de masterat MANAGEMENT ŞI BRANDING CORPORATIV
1. CONSTANTINESCU M. ANDREI 9,10
2. CHIRIŢĂ L.M. ALEXIA-BIANCA 8,90
3. ISPAS R. MIRUNA-CRISTINA 7,40

Lista candidaţilor admişi pe locuri cu taxă la programul de masterat PROGRAMS AND INVESTMENTS MANAGEMENT
1. DE LASSUS SAINT GENIES J.G. MERRY BRICE MARTIN GENIES 9.15
2. STANCU S. ELENA 7.25

Lista candidaţilor admişi pe locuri cu taxă la programul de masterat MANAGEMENT AND DIGITAL INNOVATION
1. SERBAN (cas.ANTONESEI) I. MARCELA 10
2. DILIRICI I. CRISTIAN 10
3. MITRACHE D. IRIS-GEORGIANA 9,25
4. EHIGIATOR A. OSAMUDIAMEN SANDRA 9,15
5. MEZDREA I. ELENA-CLAUDIA 9,10

Lista candidaţilor respinși la programul de masterat MANAGEMENT AND DIGITAL INNOVATION

1. VOLANSCHI C.N. BOGDAN-MIHAI – Dosar incomplet

**********************

Eventualele contestații pot fi depuse numai în scris la secretariatul Facultății de Management (cam. 403), în data de 24 septembrie 2019, interval orar 10.00-12.00.

În perioada 24-26.07.2019, candidaţii care au fost admişi în sesiunea septembrie la studii universitare de masterat trebuie să se prezinte pentru înmatriculare la cam. 403 (Bld. Expoziţiei, nr 30A, etajul 4), în intervalul orar 10.00-15.00. Înmatricularea constă în achitarea taxei de înmatriculare de 100 lei şi a primei rate din taxa de şcolarizare, prin transfer bancar sau la sediul SNSPA (parterul clădirii din bd. Expoziției nr. 30A). Dovezile de plată se vor aduce la înmatriculare.
În cazul candidaților admiși la masteratul cu dublă diplomă cu Universitatea Sheffield, SNSPA, înmatricularea constă în confirmarea afișării pe prezenta listă și a primirii acceptului scris al Universității Sheffield.
Neprezentarea în perioada menţionată atrage după sine pierderea locului ocupat.

Pentru admiterea la masteratul cu diplomă dublă se organizează o nouă sesiune, în perioada 24-26 septembrie. Pentru detalii consultați informațiile de aici.