Facultatea de Management organizează, începând cu anul 2012, Zilele Facultăţii de Management. Evenimentul include conferințe, târg de carte, evenimente caritabile și workshopuri, precum și activități interesante cun ar fi vizite la muzee, concursuri sportive etc. Fiecare ediţie a evenimentului a abordat o serie de tematici specifice din sfera managementului performant şi a modelelor de business competitive precum: EVENT MANAGEMENT – corporate/business; MANAGEMENT ŞI CULTURĂ – de exemplu programul “Lider în imagini” propus de Muzeul Național de Artă al României; MANAGEMENT PERFORMANT în companiile multinaţionale, banking sau sport. La eveniment participă atât studenţi din cadrul SNSPA, cât şi liceeni.