• Mihnea Atanasiu, Marketing and Communication Leader, PwC România, 27 aprilie 2018, la masteratul de Management și branding corporativ (MBC). Detalii aici. Fotografii aici.
  • Łukasz Święcicki, Visiting Professor in the MA in Entrepreneurship and Strategic Management (AMS), 23-24.04.2018 (masterat Antreprenoriat și Management Strategic – AMS). Detalii aici.
  • Invitați la ore: Miruna Mitu, Online Marketing & Communication Manager, Mobexpert și Anca Bundaru, Senior Product Marketing Manager, Bitdefender, la masteratul nostru cu dublă diplomă cu Universitatea Sheffield, Marea Britanie – MDI/MBIT, 30-31 martie 2018. Detalii aici.
  • Invitați la ore: Livia Stan, Director in the Tax and Legal Services Department și  Nicoleta Scripcariu, Senior Tax Consultant, PwC Romania, la masteratul nostru cu dublă diplomă cu Universitatea Sheffield, Marea Britanie – MDI/MBIT, 24 februarie 2018, începând cu ora 16.45. Detalii aici.
  • Invitați la ore: Carmen Boer, Brand Director Kaufland România, la masteratele de Antreprenoriat și management strategic (AMS) și  Management și branding corporativ (MBC), în 11 octombrie 2017. Detalii aici.
  • Invitați la ore: Alex Dona, fondator Times New Roman, la masteratul de Antreprenoriat și management strategic (AMS), în 10 octombrie 2017. Detalii aici.
  • MPI (English abbreviation: PIM – MA in Programs and Investments Management), Provocări în management de program în prezent (în limba engleză), 6 octombrie 2017, 18.00-20.00. Detalii aici.
  • Masterat Management și branding corporativ (MBC), Brand made in România: ce urmează?, 4 octombrie 2017, 18.00-19.30. Detalii aici.
  • Masterat Antreprenoriat și management strategic (AMS), Dinamici ascunse în organizații, 3 octombrie 2017, 16.00-18.00. Detalii  aici. .