Masteranzii înscriși în programul de Antreprenoriat și management strategic (AMS) sunt invitați în data de 3 octombrie 2017, în intervalul orar 16.00-18.00, la prima dezbatere din acest an universitar: Dinamici ascunse în organizații. Evenimentul va avea loc la sala multifuncțională, parter SNSPA (bd. Expoziției nr. 30A) și este deschis tuturor studenților Facultății de Management, care pot participa alături de masteranzii AMS.

Evenimentul Dinamici ascunse în organizații își propune să exploreze, alături de practicieni și teoreticieni în domeniul psihologiei organizaționale, limitele instrumentelor și practicilor folosite în identificarea șabloanelor dinamice din organizații ( companii multinaționale, partide politice, ONG-uri, IMM-uri, instituții publice etc.).

Detalii pe pagina de Facebook a masteratului AMS, aici.

Organizator: coordonator AMS, lect. univ. dr. Costin Dămășaru