Dezvoltă-ți competențele în cadrul celui mai important eveniment științific dedicat studenților și masteranzilor organizat de Facultatea de Management!

Înscrierea lucrării:

•  termen: 02.05.2018
  •  transmiterea titlului lucrării se va face la: [email protected]

Transmiterea lucrării

Unde? și Când?

• SNSPA, Facultatea de Management, Sala 804, et. 8
  • Bld. Expozitiei, nr. 2, București – 22.05.2018, începând cu ora: 14:00

Avantajele participării includ:

• un exercițiu util de prezentare a lucrărilor de către studenții din anul III licență și anul II master;
  • diplome pentru toți studenții și coordonatorii lor;
  • premii pentru cele mai bune lucrări;
  • un prilej de valorificare a unor lucrări elaborate în cadrul diferitelor cursuri și seminarii;
  • publicarea tuturor lucrărilor acceptate spre prezentare în cadrul revistei online START Management – www.facultateademanagement.ro;
  • invitat special – un dialog deschis și interesant cu Vladimir Oane –  co-fondator UberVU, unul dintre cele mai de succes startup-uri româneşti, manager de produs la Hootsuite, board member la Innovation Labs.