Smartphone-uri, tablete, realitate virtuală, ceasuri inteligente, dronă, cloud, smart homes, app, gaming, augmented reality, ERP, CRM, roboți software, automobile autonome, imprimante 3D și câte și mai câte! Lumea devine tot mai conectată, iar noi ne pregătim pentru ea: în perioada 27-30 martie 2017, revoluția digitală vine la școală.

Arată-ne că ești deja pregătit pentru viitor și înscrie-te în concursul nostru mega-fun de de digital painting ”Selfie from the future – eu peste 10 ani”, trimițându-ne pe Facebook sau la [email protected], până în data de 27 martie 2017 inclusiv, un selfie cu tine din viitor, în format jpg, de maxim 5 MB.

Juriul format din fantasticii noștri profesori de la masteratul de Management și branding corporativ, Eugen Erhan și Iosif Oprescu, are doar două criterii de evaluare: creativitate debordantă și originalitate neverosimibilă.

Marele premiu: internship de două săptămâni la agenția de publicitate Logo Bigger și un tort super yummy.
Concursul este deschis oricărui tânăr licean sau student (nivel licență sau masterat).
Baftă!