Facultatea de Management din SNSPA continuă și anul acesta tradiția zilelor tematice, acea săptămână în care atât studenții, cât și profesorii vin îmbrăcați sau accesorizați conform temelor din zilele respective.

În acest decembrie, vă așteptăm să veniți îmbrăcați ori cu accesorii care să corespundă temei zilei și apoi, să ne facem fotografii – iar cele mai bune și cool, vor fi premiate 🙂

• Luni, 18 decembrie – Summer Day (pentru că oricând ne e dor de vară)
  • Marți, 19 decembrie – Christmas Day (pentru că îl așteptăm pe Moș la Secret Santa)
  • Miercuri, 20 decembrie – One Color Day (pentru că fiecare își poate alege culoarea preferată)
  • Joi, 21 decembrie – Hollywood & Business Day (pentru că și tu poți fi un star și pentru că suntem #FMSNSPA)

Bineînțeles, nu uitați să postați fotografiile cu voi folosind hashtagul #FMaltfel. May the best photo win!